Verš na dnešní den

“my ale máme občanství v nebi, odkud očekáváme Spasitele – Pána Ježíše Krista.” — Philippians 3:20 . Powered by BibleGateway.com.

Štítky

Vážený pane Ježíši,

Píšeme Vám v závislosti na Váš požadavek o zprostředkování navázání vztahu, který by v případě oboustranné spokojenosti mohl vyústit až ve svatbu a zrození nového člověka.

Vaše pojetí lásky, tak jak ji představujete ve Vámi zaslaném materiálu o své osobě, je vskutku netypická, ale velmi inspirativní. Máme na mysli zejména pasáž, ve které píšete, že: „láska je trpělivá, laskavá, nezávidí, nevychloubá se ani nepovyšuje; není hrubá, nehledá svůj prospěch, není vznětlivá, nepočítá křivdy, není škodolibá, ale raduje se z pravdy; všechno snáší, všemu věří, vždycky doufá, všechno vydrží, láska nikdy neskončí.“ Kdyby všichni lidé byli jako Vy, naše seznamovací agentura by byla zbytečná a všichni bychom mohli jít domů.

S politováním však musíme konstatovat, že nalézt pro Vás člověka, který je ochoten zapřít sám sebe, jít za Vámi kamkoli a dělat cokoli mu řeknete, je velmi problematické. Opakovaně jsme našim klientům říkali, že jelikož jste je všechny stvořil, víte nejlépe, jak je udělat šťastné. Naši klienti však vyjadřovali četné pochybnosti, dokonce i o Vaší existenci, a to přesto, že jsme je opakovaně ujišťovali, že my jsme s Vámi v pravidelném kontaktu.

Bez ohledu na současný neuspokojivý stav, jsme k dnešnímu datu nalezli 7 092 098 727 potenciálně ideálních partnerů pro Vás, přičemž tento stav stále roste. Musíme Vás však upozornit, že každá z těchto osob je velmi vzdálena jak Vašim standardům, tak Vaší definici lásky. Pokud jim však budete věnovat svoji lásku a péči tak, jak slibujete ve Vámi zaslaném materiálu, můžeme garantovat, že by Váš vztah mohl potenciálně fungovat s každou z těchto osob. Jako největší překážku v navazování kontaktů s těmito osobami spatřujeme nedostatek informací o Vaší osobě a celou řadu pomluv, které na naší planetě o Vás kolují.

Vzhledem k našim dosavadním zkušenostem s Vaší osobou jsme se také rozhodli přijmout Vaši výzvu, vyrazit ke všem národům a představovat Vás Vašim potenciálním životním partnerům z celého světa. Závěrem nám dovolte jedno konstatování, všimli jsme si totiž, že každý člen naší seznamovací agentury, který je pravidelně v kontaktu s Vámi, nejenže vykazuje lepší výsledky ve své práci, ale kontakt s ním je příjemný a obohacující.

Velice nás všechny také zaujala nabídka Vaší nebeské cestovní a realitní kanceláře a bude nám potěšení přijmout Vaši nabídku a ve stanovený čas se přestěhovat za Vámi. V žádném případě bychom si nemohli dovolit uhradit náklady na život v Novém světě, takže Vám z hloubi srdce děkujeme za úhradu těchto nákladů, byť musíme přiznat, že nás tato Vaše úhrada překvapila a nikdo z nás jsme si to nezasloužili.

S upřímnými díky

Vaše seznamovací agentura

Mohlo by vás zajímat

Kalendář příspěvků

Červen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Dub    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930